TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.11.2015, Në orën: 17:15 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 7246 herë

Titulli : Audi a4 2.0T Benzin - 160,000km - full loaded

Çmimi : 3,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

Audi a4 2.0T Benzin - 160,000km - full loaded (lekure extra) automatik tiptronik dhe menyra sport, i ardhur nga Kanadaja i padoganuar, ne gjende shum te mire.

eshte 4 klipsh dhe hargjimet jane shum ekonomike autoban 4.6 litra, dhe kombo autoban dhe qytet 7 litra per 100km

Qmimi fiks

SHPALLJET TJERA