TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.11.2015, Në orën: 00:00 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1677 herë

Titulli : Golf 5 1,9 tdi

Çmimi : 5,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

Vetura ka : klima tronik , bord kompjuter , gjamat me rrym , fellne etj...
Vetura osht ne gjendje tmir dhe ka rigjistrim deri janar .
Vetura shitet vetem me pare ndrrim nuk boj .
Nr - viber 049 606 556

SHPALLJET TJERA