TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.11.2015, Në orën: 01:23 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 830 herë

Titulli : Audi A3 2.0 Dizel 2005

Çmimi : 7,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Audi A3 2.0 Dizel 170 ps automjeti ashte ne gjendje shum të rregullt teknike , i ruajtun si brenda ashte dhe jasht .posedon librin e servisit te gjitha serviset me rregull nservis t autorizum ahp gomat e reja nuk ka nevoj per asnje investim diqka qka shieht.
Ndrrim nuk baj

SHPALLJET TJERA