TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.11.2015, Në orën: 12:43 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 411 herë

Titulli : Opel Vivaro 1.9 DTI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Autobusa & Furgona

Përshkrimi : Opel Vivaro 1.9 Diesel, i doganuar, ne gjendje te shkelqyeshme optike dhe fizike. I ardhur nga Gjermania.

Nr kontaktues: 044-639-250 ; 049-639-250

SHPALLJET TJERA