TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.11.2015, Në orën: 18:24 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1728 herë

Titulli : Golf 5 2.0 Disel

Çmimi : 7,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 191,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Motor TDI 2.0 Disel 140ps , Branika para dhe pas GTI , Fellne 17" te passt CC , Dritat Xenon,Bigxenon , Karrika gjysme lekur sport , Karrika me nxemje , Klima tronik , Timon 3-sh me pulla , Navigacion me Touchscreen original i golf 6 , Goma te veres(Hankook) dhe te dimrit (Nexen) , Regjistrim deri me 17/05/2016 ,.Vetura eshte ne gjendej shume te mire , Numri kontaktus 044656666 / 049286286

SHPALLJET TJERA