TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.11.2015, Në orën: 18:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3019 herë

Titulli : Nissan Murano 3.5SL Me Plin RKS -04

Çmimi : 5,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Nissan Murano

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë Gaz

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 3500

Viti : 2004

Përshkrimi

Nissan Murano 3.5SL Benzin Plin RKS i qlajmruar
ASHT MODEL-SL PA 4x4 TERHQJA ME T-PARAT

Vetura nuk figuron hipotek dhe mund te perkthehet

Ndrrimi Mundshem

SHPALLJET TJERA