TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.11.2015, Në orën: 18:43 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3386 herë

Titulli : IPHONE 5S 16 GB ME KOD

Çmimi : 150 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : Iphone 5S 16GB me kod vetem per internet.
Punon me gjitha programet: viber, facebok, watsap, msn, skype etj.
Ne gjendje shume te mire me fotroll dhe adapter

SHPALLJET TJERA