TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.11.2015, Në orën: 19:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 255 herë

Titulli : Shiten

Çmimi : 160 €

Kategoria : Pjesë & Paisje

Përshkrimi :
shes gomat me bandash dhe me rot kapne diminzionet 185x65x15 Qmimi Fix 160 euro

SHPALLJET TJERA