TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.11.2015, Në orën: 03:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1270 herë

Titulli : Passat CC

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 100,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

Passat cc full opsion idoganuar dhe homoligim por info ne tel 049545450
Vajber +355693326541
Boj.ndrrim

SHPALLJET TJERA