TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.11.2015, Në orën: 05:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1105 herë

Titulli : BMW 318 Benzinë e rixhistruar ne RKS

Çmimi : 3,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 318

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 1999

Përshkrimi

Shes BMW 318 benzinë vetura posedon klimatronik abes esp alarm bord kompjuter timpomat elektronik xhamat me rrym fellne dhe goma te mir Vetura Shitet prej
AutoSallonit
AutoStar
Kiki

SHPALLJET TJERA