TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.11.2015, Në orën: 05:15 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1377 herë

Titulli : BMW 330Ci Zhp (sport packet)

Çmimi : 6,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 330

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 52,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2006

Përshkrimi

Bmw 330Ci E46 Zhp (Sport packet) , 3.0 benzin , 241 ps , 6 shpejsi manual , viti i prodhimit 2006, 52500 km te kaluara , coupe , M-tech 2 aerodynamic packet , drita xenon, shtopat LED , karrikat me nxemje dhe sport , timon M-sport , klim , sistem audio Harman/Kardon , sensora per presion te gomave , etj
I pa doganuar i ardhur nga Amerika. Vetura gjendet në Kosovë
Qmimi i diskutueshëm.
Për më shumë kontaktoni ne 049845542 (edhe ne viber)

SHPALLJET TJERA