TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.11.2015, Në orën: 16:45 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1493 herë

Titulli : VW GOLF 7 1.6TDI CONFORTLINE -13

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 7

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 130,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2013

Përshkrimi

VW GOLF 7 1.6 tdi confortline senzora para mas karrikat me nxemje tempomat 4 xhamat me rrym fellne te bukura vetura eshte e rujtun si mbrenda dhe jasht kilom te garantuara me liber servisi 2 qelsa
049863113

SHPALLJET TJERA