TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.11.2015, Në orën: 16:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 980 herë

Titulli : AUDI A4 2.0 -05

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

audi a4 2.0tdi Sline ne gjendje shum te mir full extra
me 150mi kilometra te kalume me garancion per ma shum 049411240VIBER vetem sms dergoni
dhe ne whatsap 049635555

SHPALLJET TJERA