TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.11.2015, Në orën: 16:58 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1927 herë

Titulli : AUDI A6 3.0 TDI Quattro

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitet vetura Audi A6 3.0 TDI
Vetura esht vetura Familjare. Posedon. 4x4. Nevigaxion. Abs . Air bag . Timon servo dhe me komanda. Ulse lekur. Xenon . Guma te reja . 2 qelsa . Liber servisi etj etj
Vetura posedon regjistrimin e par Deri me 13.06.2016
044121394

SHPALLJET TJERA