TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.11.2015, Në orën: 22:04 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1157 herë

Titulli : Golf 2 1.9 TD viti 95

Çmimi : €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 2

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 1988

Ekstra : Pasqyra Elektrike, Hidraulik

Përshkrimi

Korrikat lekur. Dritaret dhe dyrt ce drall. Muzuk tmire. Bejm dhe ndrrim me audi a4. Mercedes c dhe wv...

SHPALLJET TJERA