TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.11.2015, Në orën: 05:48 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1263 herë

Titulli : Golf 4 1.9 tdi pacifik 1 vit rk

Çmimi : 5,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes VW Volkswagen Golf 4 1.9 tdi (i) te kuqe vetura posedon
- modeli pacifik
- manual 6 shpejtsi
- viti i prodhimit 27-09-2004
- 5 ulse
- 5 dyer
- ngjyra e hirit metalike
- senzor shiut
- larse te farav
- timonin 3
- climatronic
- radio
- cd
- navigacion
- bordkombjuter
- hallogenka
- fellne me goma te reja
- 4 gjamat elektronik
- regjistrim vetura ka deri me daten 13-08-2016
- vetura eshte ne emrin tim personal dhe perkthimi behet menjeher
- vetura eshte me full opcion
dhe eshte e ruajtur si mbrenda ashtu edhe jasht ne gjendje te shkelqyer
- presim blers serioz
- nr 044-234-686

SHPALLJET TJERA