TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.11.2015, Në orën: 05:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 5887 herë

Titulli : BMW 318i

Çmimi : 2,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 318

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 1998

Përshkrimi

BMW 318i benzin-plin ne gjendje shume te mire teknike dhe optike
- Klime
- Xhama me rryme
- Air Bag
- Kapaciteti i motorrit 1.8
- Viti i prodhimit 09.1998
- Rks deri ne funde te muajit shkurt

SHPALLJET TJERA