TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.11.2015, Në orën: 22:05 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2104 herë

Titulli : Golf 2 1.9 TD viti 95

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 2

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 1988

Ekstra : Pasqyra Elektrike, Hidraulik

Përshkrimi

Korrikat lekur dhe me nxemje. Dyrt centrall. Dritaret me rrym Bejm dhe ndrrim me audi a4. Mercedes c dhe wv...

SHPALLJET TJERA