TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.11.2015, Në orën: 20:47 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1930 herë

Titulli : Mercedes E220 CDI avantgarde Automatik

Çmimi : 5,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 220

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Tiptronik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 240,000

Motori (kubik) : 2.2

Viti : 2005

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Spoiler, Gjurmues

Përshkrimi

Shitet Mercedes Benz E 220 CDI,automatik,avantgarde,federat Brabus,branikun Amg,ulset elektronike dhe me nxemje,ne gjendje shum te mir,me liber servisi,i sapoardhur nga Zvicrra

SHPALLJET TJERA