TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.11.2015, Në orën: 21:21 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1818 herë

Titulli : Opel Insignia 2.0 CDTI Cosmo

Çmimi : 8,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Tjetër

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2009

Përshkrimi

shitet opel Insignia 20 CDTI viti prodhmit 2009 ,te kaluara 182.000 te garantuara , vetura eshte e ardhur nga zcvicrra dhe esht pa dogan , posedon keto opcione ,drita led automatike para mbrapa ,senzora para mbrapa Navigacion ,tempomat ,ulset me nxemje ,ulset rryp antilop ,manual ,fellne me goma te reja ,per me shum kontakto ne nr e tel 049707174 ose 049666157

SHPALLJET TJERA