TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.11.2015, Në orën: 23:34 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 302 herë

Titulli : Audi A6 3.0 TDI

Çmimi : 8,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 210,000

Motori (kubik) : 3.0

Viti : 2005

Ekstra : Alarm

Përshkrimi

Shes Audin A6 Full ekstra , 3.0 diesel, 4x4, ne gjendje shum te mire , e servisuar, fellne rezerv me goma dimri. Mundka cenzor ne kater dyer, i regjistruar ne targa kosovare me 10 muaj regjistrim. Navigacion te madh , Klim tronik dhe shum e shum tjera, Pres bleres serioz. Boj edhe ndrim

SHPALLJET TJERA