TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.11.2015, Në orën: 03:57 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1275 herë

Titulli : VW Golf 6 1.6 dizel

Çmimi : 9,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 130,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2011

Përshkrimi

shes golf 6 dizell ne gjendje shum te mir dhe i rujtun shum si brenda ashtu edhe jasht vetura eshte e pa doganume
qmim 9700
ndrrim nuk boj vetem me pre
045 202 384

SHPALLJET TJERA