TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.11.2015, Në orën: 03:59 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 953 herë

Titulli : MERCEDES E klas 200-220 cdi, i Doganuar

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 200

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Përshkrimi

MERCEDES E klas 200 cdi, i Doganuar, viti i prodhimit 12.2010,

Vetura Posedon: Klimatronik Dy Zonale, Komanda ne timon, Tempomat, Bordkompjuter, Cd radio, 6 shpejtesi, 2 qelsa, Libra te servisit, i doganuar, i ardhur nga Gjermania, etj etj.

Vetura esht shum ne gjendje te mir dhe te rujtne

049-859-859

045-881-080

SHPALLJET TJERA