TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.11.2015, Në orën: 04:04 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1469 herë

Titulli : AUDI A3 2.0 TDI E POSA ARDHUR PREJ ZVICRES -06

Çmimi : 6,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

SHITET AUDI A3 2.0 TDI 103KW 140PS

ME 6 SHPEJTESI MODEL COMFORTLINE

E ARDHUR NGA ZVICRA (JO ITALY)

ME DOGAN HOMOLOGIM E KONTROLL TEKNIKE TE PAGUAR VETEM EDHE TABELAT!!!

SHUM E MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA GERVISHJE

VITI I PRODHIMIT 18.07.2005

EXTRA POSEDON

KLIMA TRONIK DY ZONALE FUNKSIONALE
KUFIZUES SHPEJTESIE-TEMPOMAT
DRITA MJEGULLE
SERVO TIMONIN
TIMONIN LEKUR
ABS EDHE ESP
ALARM E CENTRALL
XHAMA ME RRYME
PASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE
MUZIK ME RADIO E CD FABRIKORE
QELSI ME TELEKOMAND FABRIKISHT
PERDE (MBROJTESE DIELLI) MBRAPA
ALUMIN FELLGA 17COLL SPORTBACK ME KROM

INFO NE 045 618.666. EDHE 049 333.100

SI DHE NE VIBER +377 45 618.666 ARTENI

PREJ ORES 09.00 DERI 21.00

PER ME SHUM SHIKO EDHE FOTOT

SHPALLJET TJERA