TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.11.2015, Në orën: 04:07 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3723 herë

Titulli : WV GOLF 4 1.9 TDI POSA ARDHUR PA DOGAN MODEL 2003

Çmimi : 3,150 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 19000

Viti : 2002

Përshkrimi

SHITET GOLF 4 1.9 TDI 74KW 101PS (I-TKUQE)

I POSA ARDHUR PA DOGAN!!!

SHUM I MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA GERVISHJE

VITI I PRODHIMIT 18.09.2002

EXTRA POSEDON

KLIMA TRONIK
SERVO TIMONIN
TIMONIN LEKUR
ABS EDHE ESP
ALARM E CENTRALL
XHAMA ME RRYME
MUZIK ME RADIO DHE CD
PASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE
QELSI ME TELEKOMAND FABRIKISHT
ME GUMA M+S SHUM TE MIRA

INFO NE 044 320 777 EDHE 049 320 777

SI DHE NE VIBER +377 44 626 838

PREJ ORES 09.00 DERI 21.00

PER ME SHUM SHIKO EDHE FOTOT

SHPALLJET TJERA