TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.11.2015, Në orën: 04:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1404 herë

Titulli : MERCEDES E270 CDI ELEGANCE LEKUR XENON RKS (9MUAJ)

Çmimi : 7,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 270

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2002

Përshkrimi

MERCEDES E270 CDI AUTOMATIK-ELEGANCE

MERCEDESI OSHT I POSA SERVISAR TERESISHT SI:

DISKA DHE GURTNE TE REJA
ULJE DHE FILTERA PER 15.000KM
NDERRUES ULJE FILTERA E SHTIKERA KOMPLET
NE TRAP GUMICA E STABILIZUES KOMPLET

OSHT NE GJENDJE PERFEKT TE MIRE DHE NUK KA

NEVOJ PER ASNJE INVESTIM AS ME TE VOGLIN!!!

I ARDHUR NGA GJERMANIJA I REGJISTRUAR NE RKS DERI NE KORRIK/2016

VITI I PRODHIMIT 20.10.2002 MODEL 2003

EXTRA POSEDON

KLIMA TRONIK DY ZONALE FUNKSIONALE
KUFIZUES SHPEJTESIE-TEMPOMAT
SENZORA TE DRITAVE
SENZORA TE SHIUT
DRITA MJEGULLE
SERVO TIMONIN
TIMONIN LEKUR
ABS EDHE ESP
ALARM E CENTRALL
XHAMA ME RRYME
PASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE
MUZIK ME RADIO E CD FABRIKORE
QELSI ME TELEKOMAND FABRIKISHT
ALUMIN FELLGA 16COLL ME GUMA M+S

INFO NE 045 618.666. EDHE 049 333.100

SI DHE NE VIBER +377 45 618.666 ARTENI

PREJ ORES 09.00 DERI 21.00

PER ME SHUM SHIKO EDHE FOTO

SHPALLJET TJERA