TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.11.2015, Në orën: 04:20 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 986 herë

Titulli : Audi A6 3.0 TDI

Çmimi : 8,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes Audin A6 Full ekstra , 3.0 diesel, 4x4, ne gjendje shum te mire , e servisuar, fellne rezerv me goma dimri. Mundka cenzor ne kater dyer, i regjistruar ne targa kosovare me 10 muaj regjistrim. Navigacion te madh , Klim tronik dhe shum e shum tjera, Pres bleres serioz.

Boj edhe ndrim

SHPALLJET TJERA