TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.11.2015, Në orën: 04:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1141 herë

Titulli : BMW 318 i

Çmimi : 2,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 318

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 300,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 1994

Përshkrimi

NDRRIM NUK BËJË
Shes veturen BMW 318 is ne gjendje te rregullt .
Vetura posedon:
Targa RKS regjistrimi i skadon me 11.02.2016.
Viti i prodhimit 1994
1.8 cc - 103 kw - 140 ps
Xhama, pasqyre dhe shiber elektronikë
Mbrojtsat(branikat),llajsnet,pragat origjinal M3,
Felga M3 17 col,
Hargjimet 7 - 9 litra ne 100km
Kilometrazha 316000 te kaluara

SHPALLJET TJERA