TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.11.2015, Në orën: 04:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1778 herë

Titulli : Audi A4 1.9TDI 96kw -03

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

Shes veturen ne gjendje shum te mir si optike ashtu dhe teknike vitua esht full ekstra dhe i ka te gjitha servisat e krym dhe gomat e reja 1 vit regjistrim dhe rripin dhomzor te ndrrum senzor patkimi per me shum 044661966 dhe viber 37744661966. ????????????????????????
Gumat e rejea te dimrit 4 225-45-17

SHPALLJET TJERA