TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.12.2015, Në orën: 02:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 854 herë

Titulli : shitet bmw 318 diesel 2003 facelift e46

Çmimi : 5,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 318

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2003

Përshkrimi

shes bmw modeli 318 facelift e46 viti 2003 motori 2.0 diesel, vetura eshte ne gjendje shume te mire e rexhistruar ne rks 1 vit rexhistrim vetura posedon dy pal fellne alumin original bmw, dimri 16 me goma dhe vere 17 me goma, vetura po ashtu posedon tempomat,bordkompjuter,navigation system ,telefon ,klima ,dsc(Esp) ,airbag,abs,shiber ,xhama elektrik,pasqyra elektrike dhe me nxemje, mbyllje qendrore usb musik et...

SHPALLJET TJERA