TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.12.2015, Në orën: 02:31 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 923 herë

Titulli : NDROHET BMW X5 AUTOMATIK RKS 9 MUJ VIBER

Çmimi : 7,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : 4X4

Marshi :

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 208,000

Motori (kubik) : 3000.00

Viti : 2002

Përshkrimi

SHITET NDROHET TEL 045 426 188 ose viber +37745426188
NDRIM KAN PERPARSI BMW 320 DIZELL KARAVAN
OSE AUDI A4 KARAVAN AUTOMATIK
BMW X5
3.0 DIZELL 4X4
AUTOMATIK TIPTRONIK
KLIMATRONIK
REGJISTRIM 6 MUJ
VITI 2002
ABS SRS
AIR BAG ESP
CENTRALL ME DIRIGJUS
DRITARET ELEKTRONIK
KARIKAT ME NXEMJE
PASQYRET ME NXEMJE
BORD KOMPJUTER
TEMPOMAT NE TIMON
PULLA NE TIMON
208 MI TKALUME ME GARANCION
KARIKAT LIKUR
TIMONI MULTIFUNKSIONAL
FELLNE ME GUMA SHUM TE MIRA
EXENON
POSA E NDRUME PUMPA E UJIT DHE RYPI ME FAKTUR
EXTRA E RUJTNE SI MRENA ASHTU EDHE JASHT
HIPOTEK SOSHT PERKTHIMI MENIHER
BOJ NDRIM ME NDRIM KA TJETER QMIM
TEL 045 426 188

SHPALLJET TJERA