TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.12.2015, Në orën: 02:38 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 873 herë

Titulli : MERCEDES E 280 CDI EVO - ELEGANCE - Full Opcione

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 280

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 208,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2006

Përshkrimi

Shitet Mercedes E 280 model ekstra EVO ELEGANCE me full opsione qe i duhet nje veture luksoze.

-Marka: Mercedes Benz
-Tipi: E-Class
-Modeli: E 280 EVO Elegance
-Motori: V6 3.0 Litra Dizel CDI
-Nderruesi i Shpejtesive: Manuale, 6 Shpejtesi
-PS: 194
-KM: 210.000 te sakta
-Viti i Prodhimit: Fund 2006
-I regjistruar ne RKS tabela deri Maj 2016
-I SAPO SERVISUAR TE NDRRUARA KOMPLET

OPSIONET:

-Klimatronik 4 Zonale (Perpara si dhe Mbrapa)
-NAVIGACION me ekran te madh ekstra
-Hartat me te rejat te Mercedesit 2014/2015
-RADIO CD, DVD, AUX, TELEFON
-Muziken Ekstra Zvushnik HARMAN KARDON
-ABS
-ESP
-SRS
-Airbag mbi 10 cope te gjitha anet
-Parking Senzora Para dhe Mbrapa
-Bi-XENON (te shkurtat dhe gjatat) + Led Fabrikisht Pozicionet
-Halogenkat special i dhezen ka ta sillsh timonin
-Karrigat me Nxemje te parat
-Fellnet origjinale te Mercedesit 16-she
-Gomat e Dimrit te reja
-Komandat ne Timon per RADIO, TELEFON, BORD KOMPJUTER
-Bord Kompjuter per te gjitha opsionet e vetures
-Tempomat
-4 Xhamat Elektronik
-Pasqyret Elektronike si dhe me nxemje
-1 Qeles me dirigjim dhe me kod
-Vetura bartet ne emrin e juaj menjehere dhe per dokumente ju garantojme.
-Asnje gervishjte se ka as kurr i prekur ne karoseri.

Cmimi sipas marreveshjes. Per informata me te hollesishme, ju lutem thirrni Viber +37744176827 apo telefonate normale prej ores 09:00 deri 24:00.

SHPALLJET TJERA