TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.12.2015, Në orën: 13:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 461 herë

Titulli : korg pa3

Çmimi : 2,200 €

Kategoria : Instrumente Muzikore

Përshkrimi : shes korg pa3 ne gjendje perfekte si i ri me ram memory 256 koferin origjinal dhe setin shum te mir

SHPALLJET TJERA