TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.12.2015, Në orën: 17:50 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1584 herë

Titulli : Audi A4 2.0 38'200 Km

Çmimi : 5,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 35,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes urgjent Audi A4 2.0 Benzin, viti 04.2004 . Automatik , 130 ps. Vetura ësht shum e ruajtur dhe ka vetem 38.200 km.
Hargjon 7.9 litra n100.

Pajisjet : Felga të Aluminit / Ulset elektrike / Klima / Klimautomatik / Ndihmsparkingi / Ulset e para me nxemje / Kontroll te stabilitetit / Abs dhe shum të tjera. Regjistrim ka edhe 1 vit deri me 01.12.2016

Mirpres vetëm Telefonata serioze

Qmimi i padiskutushum

SHPALLJET TJERA