TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.12.2015, Në orën: 17:57 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3824 herë

Titulli : Golf 3 cabriolet 1.8 benzin plin viti 94

Çmimi : 1,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 3

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Kabriolet

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë Gaz

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 1994

Përshkrimi

shitet golf 3 cabriolet 1.8 benzin plin viti i prollimit 94
ne gjendje shume te mir si ne jasht ashtu edhe brenda dhe ne motor
rexhistrimi i skaduar pa denim
per me shume info nr per kontakt 049423 207 ose 049347 578

SHPALLJET TJERA