TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.12.2015, Në orën: 01:59 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1267 herë

Titulli : OPEL ASTRA H 1.7 CDTI KLIMATRONIK ABS RKS VP 2006.

Çmimi : 5,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Astra

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1700

Viti : 2006

Përshkrimi

SHITET VETURA OPEL ASTRA 1.7 CDTI NE XHENDJE TE RREGULLT POSEDON REXHISTRIM 8 MUAJ RKS.

VETURA IPOSEDON SERVISIMIN E POSA KRYER ,RRYPIN DHAMZOR KOMPLET SETIN DHE KA GARANCION EDHE 60000KM,,FILTERAT ME VAJT MOTORRI KOMPLET SERVISIN PARA 2000KM.

VETURA POSEDON KILOMETRAZH TE GARANTUAR ,2 QELSA ORIXHINAL ME KOD ,

VETURA OSHT NE EMRIN TIM PERSONAL NUK XHENDET NE HIPOTEK BANKARE PERTHIMI TE PRONARI I RI MRENDA DITES.

EXTRA POSEDON

TEMPOMAT
KLIMATRONIK
SENZORA TE SHIUT
KOMANDA NE TIMON
TIMON SERVO MULTI
RADIO CD ,
AIR BAG KOMPLET VETUREN
XHAMAT ANTI FLEX
XHAMAT ELEKTRONIK
PASQYRET ELEKTRONIKE
FELLNE TE BUKURA
GOMAT TE REJA TE DIMRIT POSA TE MONTUARA
FILTRUES AJRI NE VETUR
MBYLLJE QENDRORE
BORD KOMPJUTER
VITI I PRODHIMI NE FUND TE 2005,,MODELI 2006.

VETURA NUK DON AS MAT VOGLIN INVESTIM TIP TOP

JUVE JU MBETET TA VIZITONI VETUREN DHE TE BINDENI PER XHENDJEN E VETURES,,SI DHE MUND TA MERRIN TA KONTROLONI TEK SERVISI I AUTORIZUAR I OPELIT

PRESIM BLERS SEROZ NE NR KON 044 262 442.


TAG TAG
opel astra corsa vectra zafira golf audi passat bora mercedes cdi bmw etj.

SHPALLJET TJERA