TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.12.2015, Në orën: 02:02 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1333 herë

Titulli : Audi A6 3.0

Çmimi : 8,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitet Audi A6 3.0 e regjistruar dhe doganuar me tabela rks
Viti priodh 11 / 2004 Modeli 2005
Km 231456
Extra ::
Motorri 3.0
Automatik tiptronik
Klimatronik dyzonale
Karrika lekur Kremm e porositur extra
Senzor parkingu
Tempomat
Navigacion
Bordkompjuter
Karrika me nxemja para dhe mas
Perde ne xhama
Fellne 19 me goma shum te mir
Xenon - Bixenonn

Gjendja teknike e shkelqyshme
Per ma shum infoo kontaktoni nr ose viber :::::
+ 377 45 -563 847

SHPALLJET TJERA