TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.12.2015, Në orën: 02:05 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 637 herë

Titulli : Passat 3c Automatik I sapo Doganuar full ekstra

Çmimi : 7,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

shes passat 2.0 tdi 3c Automatik tiptronik DSG isapo doganuar Vetura posedon klimatronik ulse me nxemje bordkompjuter timpomat senzor shiju fellne goma te reja shum ne gjendje te mir teknike po ashtu edhe ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme vetura shitet prej AutoSallonit
AutoStar
kiki

SHPALLJET TJERA