TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.12.2015, Në orën: 02:10 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 558 herë

Titulli : ROVER 75 2.0 DIZEL 00

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Rover 75

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 15,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2000

Përshkrimi

Rover 75, motori 2.0 Dizel. Kater dyer, Klim funksionale, ABS,ESP nxemje karrikave, Gjama me rrym,pasqyre me rrym, Vetura ka regjistrim, dhe eshte shum e mirmbajtur, NUK eshte hipotek perkthim I menjehershem.

SHPALLJET TJERA