TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.12.2015, Në orën: 02:23 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1320 herë

Titulli : Golf 6 , 2010 automatik

Çmimi : 12,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2010

Përshkrimi

Shitet vetura Golf 6 , 1.6 dizel, automatik DSG i vitit 2010, vetura eshte gjithqka ne gjendje te rregullt nuk ka nevoj per asnjë investim eshte me tabela gati per me vozit.
Sensora parkimi para dhe mbrapa, navi te madh, karrikat me sensora dhe nxemje, klima elektronike, servisi i eshte kryer me koh.
Ka hargjime shum te vogla 4.3 litra 100km,
105ps 77kw,
Eshte me goma te veres, fellne 17 origjinal volkswagen.

SHPALLJET TJERA