TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.12.2015, Në orën: 02:28 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1768 herë

Titulli : VW Passat-02 Shitet Ndrrohet Viber ,.

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2002

Përshkrimi

Passat 1.9 TDI 74 kw ne gjendje shum te mire Posedon keto funksione

-Ngjyra hiri metalike
-Goma dimri ,fellnet nuk i ka
-Klimatronik
-Radio CD - Mp3- usb -aux
-ESP
-Pasqyret elektronike me nxemje
-MBESHTETSE DORE PARA DHE mrapa
-Bordkompjuter
-Llajsne kromi
-Alarm
-ABS
-Centrall drita mjegulle
-Gjamat Elektronik
-Airbag
-regjistrim deri janar 2016
-4 gomat te reja vitit 2015

Rrypin dhembzor te nderruar po ashtu edhe vajin e motorrit filterat uljes naftes ajrit klimes vetura eshte e garantune pa hipotek mundeni me perkethy meniher.

Nderrim i mundshum me me vetura te ndryshme Cdy pikapi , ww t4 ,golf 4,Golf 5 ose passat 3c bmw viti 2005
Tel viber 049 222 038.
045295112.

SHPALLJET TJERA