TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.12.2015, Në orën: 02:41 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1088 herë

Titulli : Fiat Stilo 1.9 Jtd -'03 1 vit regjistrim

Çmimi : 2,999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Fiat Stilo

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

Shes/ndrroj veturën Fiat Stilo 1.9 jtd 29-09-2003 (115 ps). Ngjyra vjollcë e mbyllët me perla.
Të gjitha opsionet funksionale klim abs-Timon city-Gjamat dhe pasqyret elektronike Fellne 16 me goma te dimri e sapo regjistruar ni vit per ma shum kontakt shitet dhe ndrrohet 2999

SHPALLJET TJERA