TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.12.2015, Në orën: 02:48 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 542 herë

Titulli : CITROEN C5 RKS FULL super qmim

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Citroen C5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2005

Përshkrimi

Regjistrim deri 8.06.2016
2.2 motorri
Karrika me nxemje
Karrika me rryme
Automatik tiptronik sport
Tempomat
Senzor shiu
Navi te madhe
Klim funksionale
Drita mjegulle
Drita robot
Shanzher me 6 cd
Shum i rujtun dhe ne gjendje shume te mire

Mundesi ndrrimi Renault Megane citroen Peugeot polo
Cmimi Volitshem


Kontakti deri 21

SHPALLJET TJERA