TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.12.2015, Në orën: 02:52 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 593 herë

Titulli : VW PASAT 2.0 TDI DSG AUTOMATIK

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 140,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2011

Përshkrimi

Shes vw pasat 2.0 tdi dsg automatik viti 12 muaj 2011 te kaluara 148300 posedon liber servisi 2 qelsa i ardhur nga gjermanija
Posedon klimatronik senzora prakimi para dhe mrapa komanda nvollan shpejcit vollan
Karrikat me nxemje
Senzor pasqyre etj etj
Ne gjendje shum te mir e te ruajtun
Mund ta kontrolloni ku te doni
I pa doganuar
Tel 049472215 bujar

SHPALLJET TJERA