TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.12.2015, Në orën: 02:57 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1747 herë

Titulli : Audi A5 2.0 177 PS Full optional modeli i fundit

Çmimi : 29,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A5

Ngjyra : Kaftë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Tiptronik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 128,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2013

Përshkrimi

Shes Audi A5 2.0 me 177 Ps e vitit 2012 me 128.000 km te cilat 99% ne autoban,vetura osht ne gjendje jasht zakonisht te mir dhe i ka gjitha servisimet e rregullta ne Audi servis italia, + osht e paisum me nje sigurim extra per gjdo pjes te motorrit nqofse ka qfar do prishje e ka sigurimin full extra te motorrit me zavencim me vetur etj etj...vetura osht e paisur me:

- Bi-xenon dhe mrapa full LED
- Fellne 18"
- Xhama te zi
- Sensor parkingu
- Sensor shiu
- Larje e bixenonav
- Dvd/CD
- Navigacion
- 2 Computer bord
- 2 SD
- Klima automatik
- Computer per monitorim i shpenzimev
- Komandat ne timon
- Bluetooth
- Telefon
- 5 munsi te ndryshme te vozitjes ( Efficency- dynamic- comfort- sport- automatic )
- Start / Stop

Qmimi osht 30.000 E me tabela te italis
Munsi ndrrimi me Banes ne Prishtinè

Per gjdo info. kontakto ne email [email protected]

SHPALLJET TJERA