TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.12.2015, Në orën: 03:17 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1119 herë

Titulli : FIAT PUNTO 1.2B Klim Funksionale-RKS MAJ2016-VP/99

Çmimi : 1,850 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Fiat Punto

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 1200

Viti : 1999

Përshkrimi

Shes Fiat Punto 1.2 Benzin ne gjendje jashtzakonishte te mire Viti Prodhimit ne fund te 1999 RKS 6 Muj Shpenzimet i ka minimale 4.5 pa klim , 5 me me klim Fiatin munesh me mare me kontrollu pa kurfar problemi ku te kesh qef , nuk ka as ni defekt Fiati eshte full Extra Ka Klim AC ( Funksionale) Vollanin Servo (Hidrolik) Gjamat me rryme Interier te paster pej ma te mireve Eshte model extra STAR Drita te mjegulles para dhe mrapa Ore digjitale Instrumetabllen me obertaja Mbyllje qendrore (Centrall) Radio me CD Goma te mira Ska sen qe nuk i punon Hipotek nuk eshte 044 198 274 opel vectra zafira astra tauran sharan vw fiat golf pegeuot renault

SHPALLJET TJERA