TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.12.2015, Në orën: 03:26 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1148 herë

Titulli : Opel Corsa dizel -10

Çmimi : 5,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Astra

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 90,000

Motori (kubik) : 1300

Viti : 2010

Përshkrimi

Shes opel coras 14 06 2010
1.3 dizel eco 94000 kilometra te kalume me liber te servizit mundi me kontaktu me jetoni 045 599 183 qmimi esht 5000 pa dogan e ardhur nga zvicra Me pare dhe mundsi ndrrimi

SHPALLJET TJERA