TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.12.2015, Në orën: 03:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 987 herë

Titulli : NDROHET BMW X5 3.0 D AUTOMATIK RKS 6 MUJ VIBER

Çmimi : 7,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2002

Përshkrimi

SHITET NDROHET TEL 045 426 188 ose viber +37745426188

BMW X5
3.0 DIZELL
4X4
AUTOMATIK TIPTRONIK
KLIMATRONIK
REGJISTRIM 6 MUJ
VITI 2002
ABS SRS
AIR BAG ESP
CENTRALL ME DIRIGJUS
DRITARET ELEKTRONIK
KARIKAT ME NXEMJE
PASQYRET ME NXEMJE
BORD KOMPJUTER
TEMPOMAT NE TIMON
PULLA NE TIMON
208 MI TKALUME ME GARANCION
KARIKAT LIKUR
TIMONI MULTIFUNKSIONAL
FELLNE ME GUMA SHUM TE MIRA
EXENON
POSA E NDRUME PUMPA E UJIT DHE RYPI ME FAKTUR
EXTRA E RUJTNE SI MRENA ASHTU EDHE JASHT
HIPOTEK SOSHT PERKTHIMI MENIHER
BOJ NDRIM ME NDRIM KA TJETER QMIM
TEL 045 426 188


TAG.BMW MERCEDES RENAULT PEUGEOT FIAT OPEL TOYOTA NISAN PASSAT KIA GJIP CHEWROLET A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8 1 2 3 4 5 6 7 CITROEN C1 C2 C3 C4 C5 C6 C8 106 206 306 307 207 308 406 407 4008 1007 GOLF NDRIM BENZIN PLIN DIZELL VETURA AUTOMJETE TE GJITHA KATEGORIT 316 318 320 323 324 325 330 520 530 .

SHPALLJET TJERA