TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.12.2015, Në orën: 03:48 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 969 herë

Titulli : VW Golf V 2.0 TDI -05

Çmimi : 5,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitet Golf 5 2.0, vi. p. 2005, regjistrim deri ne Mars 2016. Vetura posedon child loock, senzora mrapa, pasqyret i palohen, mbyllje qendrore, dritaret me hapje dhe mbyllje elektronike edhe per mes qelsit hapen dhe mbyllen dritaret dhe i posedon dy qelsa eshte veture familjare servisin e ka te krym. Eshte me liber te servisit.

SHPALLJET TJERA