TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.12.2015, Në orën: 03:49 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2019 herë

Titulli : VW Passat 2013 DSG 2.0 Highline

Çmimi : 14,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 110,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2013

Përshkrimi

Shitet Passat 2013 automatik/tiptronic,highline,uleset Alcantara,bluetooth,Touchscreen Radio,Tempomat,Uleset me nxemje,Pasqyrat me shkrirje,Senzor para mbrapa,Senzor per drita te kthesave,Senzor te shiut,Dritat Xenon/Bixenon/Llupa/led para-mbrapa
Start-stop system,Senzor per distance te automjeteve
Wbasto per nxemje dhe shkrirjen e makines,ABS,ESP,Dritat e mjegulles

SHPALLJET TJERA